KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15175322

nr 1517 5322

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -59, Sjöberg. Akvarell, bildmått: 22x10 cm, yttermått inklusive ram: 38x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 23 januari 2023
kl 20:38:16