KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15175322
nr 1517 5322
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -59, Sjöberg. Akvarell, bildmått: 22x10 cm, yttermått inklusive ram: 38x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:38:16
150 kr